Захист дисертації УТЬОСОВА Я. А.

Захист дисертації УТЬОСОВА Я. А.

15 червня 2023 року у Спеціалізованій вченій раді Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся захист дисертації УТЬОСОВА Я. А. «Взаємозв’язок уроку і позакласної роботи як чинник формування соціальної компетентності підлітків з інтелектуальними порушеннями» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 016 Спеціальна освіта. Науковий керівник: ВЕРЖИХОВСЬКА О. М., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Вітаємо Яна Андрійовича з успішним захистом дисертації! Бажаємо подальших успіхів у професійній сфері!