Атестація бакалаврів

Атестація бакалаврів

2022-2023 навчальний рік був непростим, тривожним, зважаючи на військовий стан в Україні. Проте наші випускники першого (бакалаврського) рівня вищої освіти успішно продемонстрували результати свого навчання під час атестаційних іспитів. Комплексність підсумкових випробувань дозволила оцінити реальні знання, сформованість умінь та навичок, якими повинні володіти випускники спеціальності 016 Спеціальна освіта за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка).

Шановні випускники, щиро вітаємо вас з успішним закінченням навчання! За словами Ліни Костенко: «Кожен фініш – це, по суті, старт». Сподіваємося, що отримані знання стануть вам у нагоді при вступі у магістратуру. Бажаємо вам успіхів на вступних випробуваннях і чекаємо у стінах нашого рідного університету!