Методична зустріч О.В.Чопік з педагогами ЗЗСО у межах співпраці кафедри з Центром професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради

14 вересня 2023 року у межах співпраці кафедри спеціальної та інклюзивної освіти та Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради відбулась методична зустріч з педагогами ЗЗСО, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами. Модератор спільноти Жанна Кучерява, консультант ЦПРПП, окреслила основні завдання щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Чопік Олена Василівна, доцент, кандидат педагогічних наук К-ПНУ ім. Івана Огієнка висвітлила тему «Формування колективу інклюзивного класу», зокрема, акцентувала увагу на педагогічних умовах формування позитивних взаємин учнів з типовим розвитком з ровесниками з особливими освітніми потребами.