Відкрите лекційне заняття М.Г. Буйняк

Відкрите лекційне заняття М.Г. Буйняк

27.09.2023 р. старшим викладачем кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, кандидатом психологічних наук М.Г. Буйняк було проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Корекційно-розвиткові заняття з дітьми з ООП» на тему: «Диференційований підхід до змісту й методики корекційно-розвиткової роботи при порушеннях пізнавальної діяльності». На відкритому занятті були присутні науково-педагогічні працівники кафедри спеціальної та інклюзивної освіти на чолі із завідувачем, доктором психологічних наук, доцентом С.А. Михальською.
За підсумками заняття було зроблено висновок, що викладач досконало володіє навчальним матеріалом, використовує різні методи навчання, майстерно подає інформацію, вміє зацікавити аудиторію та активізувати пізнавальну діяльність здобувачів вищої освіти. Лекційне заняття, проведене кандидатом психологічних наук М.Г. Буйняк, відповідає вимогам вищої школи до такого типу занять та проведено на високому науково-методичному рівні.