Обговорення ОПП і ОНП з директором ІРЦ

Обговорення ОПП і ОНП з директором ІРЦ

5 жовтня 2023 р. відбулася зустріч Стрільчук Н.В., директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Китайгородської сільської ради», з науково-педагогічними працівниками кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (завідувач кафедри – доктор психологічних наук, доцент Світлана Михальська), під час якої було обговорено проєкт нової ОПП “Психокорекційна педагогіка та інклюзивне навчання” для підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта (спеціалізація 016.02 Олігофренопедагогіка), ОПП “Спеціальна освіта” (Олігофренопедагогіка) другого (магістерського) рівня вищої освіти та ОНП “Спеціальна освіта” третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.