Участь НПП кафедри у ІХ Міжнародному Конгресі зі спеціальної педагогіки та психології «Освіта осіб з особливими освітніми потребами в умовах війни і миру»

25-26 жовтня 2023 року НПП кафедри, зокрема, Світлана Миронова, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка; Оксана Дмітрієва, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент; Тетяна Докучина, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент, взяли  участь у ІХ Міжнародному Конгресі зі спеціальної педагогіки та психології «Освіта осіб з особливими потребами в умовах миру і війни» (м. Київ). С.П.Миронова взяла участь у роботі секції «Практико-орієнтована платформа “Стратегії і технології навчання дітей з порушеннями інтелектуального розвитку”»; О.І.Дмітрієва представила доповідь на тему: «Освіта осіб з особливими освітніми потребами в умовах війни і миру» на секції «Поповнення професійного кейсу сурдопедагогів в умовах нових викликів»; Т.О.Докучина взяла участь у роботі круглого столу «Шляхи підвищення фахової компетентності  практичних психологів в освітній діяльності дітей з особливими освітніми потребами».