Захист дисертації Матвійчук І.І.

Захист дисертації Матвійчук І.І.

27 жовтня 2023 року у разовій спеціалізованій вченій раді з присудження ступеня доктора філософії у Кам′янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся захист дисертації МАТВІЙЧУК І.І. «Особливості використання робочого зошита з географії як засобу корекції розвитку старшокласників з інтелектуальними порушеннями» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 016 Спеціальна освіта. Науковий керівник: МИРОНОВА С.П., доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Головою разової спеціалізованої вченої ради за спеціальністю 016 Спеціальна освіта була БАХМАТ Наталія Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач, професор кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка; опонентами  –  ЧЕБОТАРЬОВА Олена Валентинівна, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку, Інститут спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України;  БОРЯК Оксана Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач-професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; рецензентами  –  МИХАЛЬСЬКА Світлана Анатоліївна, доктор психологічних наук, доцент, завідувач, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;  ДОКУЧИНА Тетяна Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Вітаємо Ірину Ігорівну з успішним захистом дисертації! Бажаємо подальших успіхів у професійній сфері!