Участь НПП кафедри у роботі круглого столу, присвяченому 85-річчю академіка В. І. Бондаря, «Система освіти і виховання дітей з особливими освітніми потребами: досвід минулого – погляд у майбутнє»

1 листопада 2023 року НПП кафедри спеціальної та інклюзивної освіти взяли участь у роботі круглого столу, присвяченому 85-річчю академіка В. І. Бондаря, «Система освіти і виховання дітей з особливими освітніми потребами: досвід минулого – погляд у майбутнє». Світлана Петрівна МИРОНОВА, проректор з наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор педагогічних наук, професор, виступила з доповіддю на тему: «Віталій Іванович Бондар – викладач, що навчив любити професію».