Участь доцента О.І.Дмітрієвої у програмі підвищення кваліфікації НПП«Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К‑ПНУ»

У вересні-листопаді 2023 р. організаційним комітетом у складі Володимира Дубінського, першого проректора, канд. істор. наук, доцента, Василя Кобильника, проректора з науково-педагогічної роботи, канд. політ. наук, доцента, Світлани Миронової, доктора пед. наук, професора та Наталії Гудими, керівника навчально-методичного відділу, канд. філол. наук, доцента було реалізовано програму підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К‑ПНУ», учасники якої мали змогу долучитися до обговорення  конкретних аспектів процесу акредитації.

Структуровані доповіді спікерів, численні приклади та конкретні поради, можливість задати питання та отримати на них вичерпні відповіді – усе це відбувалося у позитивній атмосфері командної взаємодії та партнерства.

Учасником програми була доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи гарант освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» канд. пед. наук, доцент Оксана Дмітрієва, схвальні відгуки якої про цікаві доповіді керівників підрозділів Наталії Гудими, Світлани Миронової, Людмили Горчак, Діани Яблонської, Віти Романюк, Людмили Климчук, Людмили Римар, Тетяни Сторчової, Володимира Адамовського, Оксани Логвінової, Юлії Данчук та членів підрозділів Зореслави Шевчук, Таїни Андрухової, Юлії Штефанко мотивували гарантів інших освітніх програм до участі у наступних програмах.

Щира вдячність організаторам та спікерам!