Захист дисертації ВАЛЬКО Тетяни Ігорівни

Захист дисертації ВАЛЬКО Тетяни Ігорівни

24 листопада 2023 року у разовій спеціалізованій вченій раді з присудження ступеня доктора філософії у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся захист дисертації ВАЛЬКО Тетяни Ігорівни  «Формування уявлень про сім’ю у підлітків з інтелектуальними порушеннями» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 016 Спеціальна освіта. Науковий керівник: МИРОНОВА С.П., доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Головою разової спеціалізованої вченої ради за спеціальністю 016 Спеціальна освіта була БАХМАТ Наталія Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач, професор кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка; опонентами: ДМИТРІЄВА Ірина Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»; КОСЕНКО Юрій Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; рецензентами: МИХАЛЬСЬКА Світлана Анатоліївна, доктор психологічних наук, доцент, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка; ОПАЛЮК Тетяна Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи, декан факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Вітаємо Тетяну Ігорівну та Світлану Петрівну з успішним захистом дисертації! Бажаємо Тетяні Ігорівні подальших успіхів у науковій діяльності, успішного втілення творчих задумів, професійного зростання!