Участь аспірантів кафедри у вебінарі на тему: «Питання академічного плагіату: нормативний та практичний аспекти», проведеного І.Бойченюком

27 листопада 2023 року здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти взяли участь у вебінарі на тему: «Питання академічного плагіату: нормативний та практичний аспекти», який провів доцент ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор філософії у галузі права, заслужений юрист України, адвокат Іван Бойченюк.

На зустрічі обговорювалися питання академічного плагіату з практичного аспекту, зокрема, які проблеми виникають щодо змісту цього поняття, його відмежування від суміжних термінів в авторському праві; яким чином на практиці розглядають поняття академічного плагіату, а саме в практиці НАЗЯВО та судовій практиці, і які водночас проблеми виникають.

Крім того, аналізувалися питання подальшого нормативного регулювання цієї сфери, зокрема, проєкт закону «Про академічну доброчесність».

Іван Васильович має досвід представництва науковців у НАЗЯВО та судах, тому основна увага була зосереджена саме на практичних аспектах академічного плагіату та відповідальності за нього.