Участь О.І.Дмітрієвої у методологічному семінарі-презентації з міжнародною участю «Про норми APA Style у книзі Дж. Та Д. Кресвеллів «Дизайн дослідження»

1 грудня 2023р. на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся методологічний семінар-презентація з міжнародною участю «Про норми APA Style у книзі Дж. Та Д. Кресвеллів «Дизайн дослідження», метою якого було ознайомлення науково-педагогічної спільноти із міжнародними вимогами до проведення досліджень та підготовки рукопису до публікації із використанням стилю Американської психологічної асоціації (АРА стиль), викладеними в книзі Дж. та Д. Кресвеллів, яка нещодавно була перекладена і опублікована у Львові: Дизайн дослідження: підходи на основі кількісних, якісних та змішаних методів» / Перекл. Ігор Кобель (науковий керівник проекту та перекладу), Тарас Кобель. Видавництво УКУ, 2003. (Оригінальна назва “Research design: Qualitative, Quantitative, and Mixed Methods Approaches / John W. Creswell and J. David Creswell / Fifth edition. Los Angeles: SAGE).

У методологічному семінарі-презентації з міжнародною участю взяла участь доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти К-ПНУ імені Івана Огієнка, канд. пед. наук Оксана Дмітрієва.