Участь НПП кафедри у семінарі для заступників директорів з інклюзивної роботи та вчителів інклюзивних класів ЗЗСО

У межах співпраці кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з Інклюзивно-ресурсним центром Кам’янець-Подільської міської ради науково-педагогічні працівники університету провели семінар на тему: «Особливості оцінювання учнів з інтелектуальними порушеннями в умовах НУШ» для заступників директорів з інклюзивної роботи та вчителів інклюзивних класів закладів загальної середньої освіти.
Зі вступним словом звернулася директор ІРЦ Лариса Ільніцька. Для висвітлення теми семінару були запрошені спікери: доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи Світлана Миронова («Диференційований підхід до оцінювання навчальних досягнень учнів інклюзивного класу»); кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Олена Чопік («Роль педагогічної оцінки у стимулюванні учнів з інтелектуальними порушеннями до навчання»); кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Тетяна Докучина («Використання ситуації успіху в оцінюванні учнів з інтелектуальними порушеннями»).
Учасники заходу активно долучались до обговорення питань семінару.
Дякуємо всім учасникам семінару за продуктивну співпрацю! Бажаємо успіхів і натхнення в освітній діяльності!