Зустріч з академічною спільнотою

Зустріч з академічною спільнотою

15 грудня 2023 року відбулася зустріч гаранта ОНП доктора педагогічних наук, професора Світлани МИРОНОВОЇ, завідувача кафедри спеціальної та інклюзивної освіти доктора психологічних наук, доцента Світлани МИХАЛЬСЬКОЇ з академічною спільнотою.

Тема зустрічі: оновлення освітньо-наукової програми з підготовки докторів філософії відповідно до Стандарту вищої освіти зі спеціальності 016 Спеціальна освіта для третього рівня вищої освіти.

У зустрічі взяли участь: доктор педагогічних наук, професор Федоренко С.В. (Бердянський державний педагогічний університет), перший проректор, доктор педагогічних наук, доцент Позднякова О.Л. (Хортицька національна академія), декан факультету спеціальної освіти та соціально-гуманітарних наук, кандидат психологічних наук, доцент Турубарова А.В. (Хортицька національна академія), кандидат педагогічних наук Великжаніна Д.В. (Хортицька національна академія), завідувач-професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, доктор педагогічних наук, професор Боряк О.В. (Сумський ДПУ імені А.С.Макаренка), доктор педагогічних наук, професор Бондаренко Ю.А. (Сумський ДПУ імені А.С.Макаренка).