Настановна конференція з виробничої фахової педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти на посаді вчителя-дефектолога

15.01.2023 р. відбулася настановна конференція для здобувачів вищої освіти групи KorO1-B20 щодо проходження виробничої фахової педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти на посаді вчителя-дефектолога, яку провели керівники практики від ЗВО, зокрема, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Чопік О.В., доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Докучина Т.О., асистент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Марціновська І.П. та методист практики від факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кукул В.О. Здобувачів вищої освіти ознайомили із завданнями практики, вимогами до оформлення звітної документації, обов’язками на практиці, зразками документації. Було проведено інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності.