І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 016 СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ 016.02. ОЛІГОФРЕНОПЕДАГОГІКА

15 лютого 2024 року на  факультеті спеціальної освіти, психології і соціальної роботи відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка спеціальності 016 Спеціальна освіта спеціалізації 016.02. Олігофренопедагогіка.

Вітаємо переможців!!!

І Ковалюк Я.А. 3, SoO1-B21z Особливості співпраці асистента вчителя з вчителями предметів Чопік О.В.
ІІ Прошина А.В. 4, SoO1-B20 Стимулювання до навчання молодших школярів з інтелектуальними порушеннями Докучина Т.О.
ІІІ Губіш Д.М. 1, SoO1-M23 Формування професійної свідомості майбутніх корекційних педагогів Михальська С.А.
ІІІ Олійник О.В. 1, SoO1-M23z Труднощі міжособистісної взаємодії учасників команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП в умовах інклюзивного навчання Дмітрієва О.І.