Навчання за програмою підвищення кваліфікації “Психологічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану”

Протягом лютого 2024 року Михальська Світлана Анатоліївна, доктор психологічних наук, доцент, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти та Марціновська Ірина Петрівна, канд. пед. наук, доцент, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти провели навчання за програмою підвищення кваліфікації “Психологічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану” для працівників Солобковецького навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради.