Сертифікатна програма «Створення інклюзивного середовища в закладах загальної середньої освіти»

13 березня розпочалася реалізація сертифікатної програми «Створення інклюзивного середовища в закладах загальної середньої освіти» для науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Мета сертифікатної програми – формування інклюзивної компетентності науково-педагогічних працівників щодо підготовки майбутніх вчителів ЗЗСО до реалізації завдань інклюзивного навчання.

Розробники програми: Миронова Світлана Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи К-ПНУ імені Івана Огієнка; Чопік Олена Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.