Лекційне заняття з практикумом у межах реалізації сертифікатної програми «Створення інклюзивного середовища в ЗЗСО»

20 березня відбулося друге лекційне заняття з практикумом у межах реалізації сертифікатної програми «Створення інклюзивного середовища в закладах загальної середньої освіти» для науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Чопік О. В., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, представила доповідь на тему: «Командний підхід до забезпечення психолого-педагогічного супроводу учнів з ООП», під час якої розкрила наступні питання:

1. Партнерство в інклюзивній освіті як провідний принцип Нової української школи.
  2. Сутність психолого-педагогічного супроводу та його завдання.
  3. Роль учасників команди психолого-педагогічного супроводу.
  4. Співпраця вчителів предметів з асистентами вчителів.

Науково-педагогічні працівники університету брали активну участь в обговоренні актуальних проблем інклюзивної освіти, задавали питання щодо налагодження партнерської взаємодії між всіма учасниками команди психолого-педагогічного супроводу учнів з ООП.