Науково-практичний семінар Марціновської І.П. на тему: «Використання альтернативних та додаткових засобів комунікації в освітньому процесі дітей з ООП»

В рамках співпраці кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Кам’янець-Подільського НРЦ Хмельницької обласної ради, кандидатом педагогічних наук, доцентом Марціновською І.П. було проведено науково-практичний семінар «Використання альтернативних та додаткових засобів комунікації в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами». У рамках семінару було розглянуто сучасні технології щодо альтернативної та додаткової комунікації у розвитку мовлення та соціалізацїї дітей з особливими освітніми потребами; розглянуто практичні кейси ефективного використання АДК у корекційно-розвитковій та навчальній діяльності дітей з розладами спектру аутизму; обговорено критерії педагогічної оцінки ефективності використання АДК.