Тренінг Марціновської І.П., Валько Т. І. на тему: «Подолання бар’єрів у спілкуванні з особами, що мають психофізичні порушення»

27 березня кандидат педагогічних наук, доцент, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Марціновська І.П. і доктор філософії, асистент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Валько Т. І. у межах реалізації сертифікатної програми «Створення інклюзивного середовища в закладах загальної середньої освіти» провели тренінг для науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на тему: «Подолання бар’єрів у спілкуванні з особами, що мають психофізичні порушення» з метою розвитку уявлень про людей з особливостями психофізичного розвитку; формування емпатії, толерантності; усвідомлення своєї позиції у спілкуванні з ними; розуміння труднощів та потреб інших, гуманного ставлення до них.