Сертифікатна програма «Створення інклюзивного середовища в закладі дошкільної освіти»

17 квітня розпочалася реалізація сертифікатної програми «Створення інклюзивного середовища в закладі дошкільної освіти» для науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Метою сертифікатної програми є формування інклюзивної компетентності науково-педагогічних працівників щодо підготовки майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти до реалізації завдань інклюзивної освіти.
Розробники програми: Миронова Світлана Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи К-ПНУ імені Івана Огієнка; Буйняк Мар’яна Геннадіївна, кандидат психологічних наук, доцент, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.