Вийшов друком навчально-методичний посібник науково-педагогічних працівників кафедри

Колективом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти підготовлено та опубліковано навчально-методичний посібник “Виконання та захист курсових і дипломних робіт студентами спеціальності 016 Спеціальна освіта”.
У посібнику подані методичні рекомендації щодо організації науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта при написанні курсових і дипломних робіт. Завданням посібника є надання майбутнім корекційним педагогам організаційної та методичної допомоги у виконанні курсових і дипломних робіт з освітніх компонентів професійної підготовки. Посібник адресований також викладачам, які забезпечують керівництво науковими роботами студентів.