Науково-практичний семінар в м. Чернівці

Науково-практичний семінар в м. Чернівці

26 січня 2019 р. кафедрою корекційної педагогіки та інклюзивної освіти  на базі навчально-реабілітаційного центру № 1 м. Чернівці був проведений науково-практичний семінар «Взаємодія фахівців як умова ефективності психолого-педагогічного супроводу учнів у навчально-реабілітаційному закладі» (керівники док. пед. наук, професор Миронова С.П., канд. пед. наук, доцент Дмітрієва О.І., директор навчально-реабілітаційного центру №1 м. Чернівці Савчук О.О.).

Програма семінару передбачала лекцію «Командна взаємодія фахівців як умова ефективної освіти дітей з порушеннями слуху» (доповідала канд. пед. наук, доцент Дмітрієва О.І.), практичне заняття «Шляхи формування партнерської взаємодії фахівців у навчально-реабілітаційному закладі» (проводила канд. пед. наук, доцент Дмітрієва О.І.) та тренінгові заняття «Командна взаємодія фахівців навчально-реабілітаційного закладу» (проводили канд. пед. наук, доцент Дмітрієва О.І., канд. психол. наук, доцент Михальська С.А., асистент Буйняк М.Г.).