Міжнародний день осіб з інвалідністю

Міжнародний день осіб з інвалідністю

Традиційно 3 грудня 2019 року кафедрою корекційної педагогіки та інклюзивної освіти була проведена низка заходів до Міжнародного дня осіб з інвалідністю:

– разом із спільнотою «Віра і світло» проведено годину спілкування «Усі ми різні, але всі ми рівні»;

– для студентів першого курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології та студентів природничого факультету магістрантами спеціальності 016  Спеціальна освіта під керівництвом аспірантки Валько Тетяни був проведений тренінг «Подолання суспільних стереотипів у ставленні до осіб з інвалідністю»;

– професор Миронова С.П. провела зустріч із науково-педагогічними працівниками природничого факультету на тему: «Сутність інклюзивної освіти».

Щира подяка викладачам кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти доценту Михальській С.А. та Марціновській І.П. за чудову організацію заходів.