На базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 01-02 квітня 2020 року буде проводитись ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Спеціальна освіта: проблеми та перспективи».

Проблемне поле конференції

1. Історичний шлях становлення спеціальної освіти дітей з особливими освітніми потребами в Україні та закордоном.
  2. Система підготовки конкурентоздатних фахівців у галузі спеціальної освіти.
  3. Діагностика,  психокорекція і психоконсультування в системі спеціальної освіти.
  4. Логопедична робота в системі спеціальної освіти.
  5. Система роботи з батьками дітей з особливими освітніми потребами.
  6. Інноваційні технології та організація навчально-виховної, корекційно-розвивальної і реабілітаційної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах спеціальної та інклюзивної освіти.

Програма:

ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція Спеціальна освіта проблеми та перспективи

Запрошуємо до участі!