Знайомство першого курсу з історією університету

Знайомство першого курсу з історією університету

13 жовтня студенти KorO1-B20 групи факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології мали чудову нагоду поринути у минуле нашого закладу, відвідавши музей історії університету. Завідувач музею дуже цікаво розповіла студентам про діяльність університету у різні періоди його існування, про видатних освітян, державних діячів, спортсменів, доля яких пов’язана із закладом. Про захоплююче та насичене студентське життя першокурсники довідалися не лише із слів Ірини Василівни, але і мали нагоду самі побачити фактичне підтвердження цього у вигляді різноманітних документів, відзнак, кубків, дипломів, медалей, орденів тощо.

Поринувши у захоплюючу атмосферу історії університету, студентам було дуже цікаво відчути себе безпосередніми її учасниками, адже майбутнє нашого університету саме за ними.