Курси підвищення квалфікації

Курси підвищення квалфікації

Впродовж вересня, жовтня і листопада 2020 року викладачі кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти брали участь у роботі курсів підвищення кваліфікації університету.

Виконання програм підвищення кваліфікації «Особливості дошкільного виховання дітей з особливими освітніми потребами», «Основи інклюзивної освіти» (категорія слухачів: вихователі ЗДО) забезпечувала канд. психол. наук Буйняк М.Г., «Особливості навчання дітей із ЗПР» (категорія слухачів: вчителі та асистенти вчителів інклюзивних класів) забезпечувала канд. психол. наук Буйняк М.Г., «Тренінг особистісного зростання» (категорія слухачів: вчителі-дефектологи) забезпечувала канд. психол. наук, доцент Михальська С. А., «Створення ситуації успіху учням з інтелектуальними порушеннями в навчально-виховній діяльності» (категорія слухачів: педагогічні працівники та керівники закладів освіти: вчителі-дефектологи, вчителі-реабілітологи, вчителі індивідуального навчання, вчителі спеціального закладу загальної середньої освіти (за фахом), корекційні педагоги/вчителі-дефектологи ЗДО) забезпечувала канд. пед. наук, доцент Докучина Т.О., «Навчання і виховання дітей з розладами спектру аутизму» забезпечувала канд. пед. наук, доцент Чопік О.М., «Профілактика професійного вигорання корекційних педагогів» (категорія слухачів:  вчителі та вихователі Таращанського НРЦ Київської області) забезпечувала канд. психол. наук Буйняк М.Г.