Захист практики

Захист практики

16 листопада 2020 року на кафедрі корекційної педагогіки та інклюзивної освіти відбулась конференція із захисту практики груп KorL1-M19z (Виробнича практика на посаді практичного (спеціального) психолога закладів дошкільної та загальної середньої освіти і соціально-реабілітаційних закладів), KorL2-M19z (Виробнича практика на посаді практичного (спеціального) психолога закладів дошкільної та загальної середньої освіти і соціально-реабілітаційних закладів). Керівниками практики від кафедри були канд. психол. наук, доцент І.Л.Рудзевич, канд. психол. наук, доцент М.П.Матвєєва, канд. психол. наук, доцент С.А.Михальська, канд. пед. наук, доцент Т.О. Докучина, канд. пед. наук, доцент О.В. Чопік, канд. пед. наук  Ю.Ю. Бугера.