ІІI Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Навчання і виховання в інклюзивному освітньому просторі: теорія та практика»

26 листопада 2020 року викладачі кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти брали участь у ІІI Всеукраїнській науково-практичній  інтернет-конференції «Навчання і виховання в інклюзивному освітньому просторі: теорія та практика». На пленарному засіданні була представлена доповідь док. пед. наук, проф. С.П. Миронової.

Місце проведення: Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна»

Організатори: Університет «Україна», представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні