Обговорення ОПП першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Обговорення ОПП першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

17.02.2021 року під час засідання кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти проходило обговорення проєкту освітньо-професійної програми Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка (2021 р.) та освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта. Додаткова спеціальність / спеціалізація Спеціальна освіта (Логопедія) / Спеціальна психологія (2020 р.). В обговоренні брали участь Ацеховська О.В. – директор Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Вінницької обласної ради; Ільницька Л.В. – директор Інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської міської ради; Гаман А.М – директор Солобковецького навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради; Коропецький І.І. – директор Комунального закладу «Чернівецька спеціальна школа №4»; Шевеленко Т.А. – головний спеціаліст відділу дошкільної та інклюзивної освіти  управління освіти і науки Кам′янець-Подільської міської ради; Лоза С.І. – директор Комунального закладу “Інклюзивно-ресурсний центр” Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області; Васіна Н.М. – директор Комунального закладу Київської обласної ради «Таращанський навчально-реабілітаційний центр»; Ганушкевич І.Б. – директор Кам′янець-Подільського навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради. Під час обговорення було зазначено, що програма повністю відповідає вимогам до сучасного спеціаліста. Стейкхолдери порекомендували деякі дисципліни на вибір студентів, попросили під час підготовки програми звернути увагу на категорію дітей зі складними порушеннями розвитку.