Конференція за підсумками виробничої практики здобувачів вищої освіти ІІІ курс

Конференція за підсумками виробничої практики здобувачів вищої освіти ІІІ курс

Конференція за підсумками виробничої практики здобувачів вищої освіти ІІІ курсу ступеня вищої освіти «бакалавр» заочної форми навчання.
Під час конференції відбулося активне обговорення здобувачами вищої освіти результатів практики. Усі отримали чудові враження від матеріально-технічного забезпечення закладів спеціальної освіти, обладнання кабінетів корекційних педагогів, злагодженої роботи фахівців закладів спеціальної освіти, їх готовності поділитися досвідом, допомогти у плануванні та проведенні занять, поваги до студентів як до фахівців; від створення у закладах спеціальної освіти усіх умов задля всебічного розвитку дитини з порушеннями інтелектуального розвитку.
Щира вдячність за співпрацю адміністраціям та педагогічним колективам Чернівецької спеціальної ЗОШ № 3, Хмельницької спеціальної ЗОШ № 32, Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату!