Вебінар «Взаємодія батьків дітей з особливими освітніми потребами з фахівцями: стереотипи, міфи, реальність»

18 травня 2021 року на платформі ZOOM доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Миронова Світлана Петрівна провела вебінар «Взаємодія батьків дітей з особливими освітніми потребами з фахівцями: стереотипи, міфи, реальність». Захід відбувся за підтримки компанії АМО (Чехія).

Під час заходу розглядались наступні питання:
– хто головний у розвитку дитини: батьки чи фахівці?
– у чому сутність партнерства батьків дітей з особливими освітніми потребами і спеціалістів?
– як розрізнити поняття “освіта” і “соціалізація”?
– як розподілити відповідальність між батьками і фахівцями?
– які стереотипи заважають взаємодії батьків і фахівців?
– чи потрібно займатися з дитиною на канікулах?
– як співпрацювати з корекційними педагогами під час їхньої відпустки?
– умови сімейного виховання дітей з особливими освітніми потребами.

У вебінарі взяли участь понад 90 осіб.