Вийшов друком навчально-методичний посібник «Психологічна готовність педагогів до інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами: соціально-психологічний тренінг»

Вийшов друком навчально-методичний посібник канд. психол. наук, асистента кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти Буйняк М.Г. «Психологічна готовність педагогів до інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами: соціально-психологічний тренінг». У підручнику висвітлюються теоретико-методологічні засади проблеми психологічної готовності педагогів до інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами, подано програму та зміст соціально-психологічного тренінгу  «Психологічна готовність педагогів до інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами як передумова його ефективності».