Настановча конференція з практики

Настановча конференція з практики

Важливою складовою навчання здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти є практика на посаді вчителя-дефектолога (олігофренопедагога) в інклюзивно-ресурсному центрі. З метою ознайомлення здобувачів вищої освіти із змістом та завданнями практики, вимогами щодо проходження практики тощо, керівники практики, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, канд. пед. наук  Дмітрієва О.І. та доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, канд. пед. наук Докучина Т.О. провели настановну конференцію для студентів груп SoO1-M21z та SoO2-M21z. Здобувачам вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти був проведений інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності, повідомлено терміни проходження практики, її зміст, завдання та інші організаційні моменти. Керівники практики дали відповіді на численні запитання здобувачів вищої освіти груп SoO1-M21z та SoO2-M21z. Усі методичні матеріали щодо практики задля забезпечення зручного доступу  до них здобувачів вищої освіти заздалегідь були розміщені у MOODLE на cторінці кафедри спеціальної та інклюзивної освіти. Бажаємо нашим магістрам вдалого проходження практики та  набуття нового досвіду, який можна буде використати у подальшій професійній діяльності!