Курси підвищення кваліфікації

Курси підвищення кваліфікації

Впродовж жовтня 2021 року викладачі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти брали участь у роботі курсів підвищення кваліфікації університету.

Виконання програм підвищення кваліфікації  «Тренінг з профілактики емоційного вигорання педагогів» (категорія слухачів: педагогічні працівники  «Ізмаїльська спеціальна загальноосвітня школа № 5 І-ІІ ступенів») забезпечувала док. психол. наук, доцент Михальська С. А., «Професійна мобільність вчителів-дефектологів» (категорія слухачів: вчителі-дефектологи, вчителі-реабілітологи, вчителі індивідуального навчання, вчителі спеціального закладу загальної середньої освіти (за фахом),  корекційні педагоги/вчителі-дефектологи закладу дошкільної освіти, вихователі закладів освіти зі спеціальними та інклюзивними групами і класами, вихователі закладів загальної середньої освіти для дітей з ООП та асистенти вчителя (вихователі-асистенти)) забезпечувала канд. пед. наук, доцент Докучина Т.О., «Партнерська заємодія закладів спеціальної та інклюзивної освіти з сім’ями учнів з ООП» (категорія слухачів: вихователі закладу освіти зі спеціальними та інклюзивними групами і класами, вихователі закладу загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами) забезпечувала канд. психол. наук Буйняк М.Г., «Особливості навчання і виховання дітей з ДЦП в інклюзивних закладах» (категорія слухачів: вихователі закладів дошкільної освіти зі спеціальними тв інклюзивними групами) забезпечувала канд. пед. наук, доцент Чопік О.В., «Навчання та виховання дітей з РСА» (категорія слухачів: асистент вчителя (вихователь-асистент), вчитель індивідуального навчання, вчитель інклюзивних класів) забезпечувала канд. психол. наук Марціновська І.П.