Обговорення ОПП

Обговорення ОПП

10.11.2021 року в.о. зав. кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, док. психол. наук, доц. Михальська С.А. обговорила зі студентами KorO1-М20z групи (спеціальності 016 Спеціальна освіта. ОПП Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка)) освітньо-професійну програму «Спеціальна освіта  (Олігофренопедагогіка)» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка за освітньою програмою  Олігофренопедагогіка та освітньо-наукову програму “Спеціальна освіта” третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта. Студенти зазначили, що програма повністю відповідає вимогам до сучасного спеціаліста.