Обговорення ОПП зі здобувачами вищої освіти

Обговорення ОПП зі здобувачами вищої освіти

11.11.2021 року викладачі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти обговорили зі студентами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта освітньо-професійні програми «Спеціальна освіта  (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка); «Спеціальна освіта  (Олігофренопедагогіка)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта; «Спеціальна освіта  (Олігофренопедагогіка)» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка. Здобувачі зазначили, що програми повністю відповідають вимогам до сучасного спеціаліста, і висловили побажання вивчити більше практичних дисциплін.