Розширене засідання кафедри спеціальної та інклюзивної освіти з обговорення ОПП

Розширене засідання кафедри спеціальної та інклюзивної освіти з обговорення ОПП

12 листопада 2021 року на платформі Google Meet відбулося розширене засідання кафедри спеціальної та інклюзивної освіти з обговорення освітньо-професійних програм «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка)» та «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» спеціальності 016 Спеціальна освіта ступенів вищої освіти «бакалавр» та «магістр». Також обговорили освітньо-наукову програму «Спеціальна освіта» третього рівня вищої освіти. В обговоренні брали участь викладачі кафедри, роботодавці, випускники факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи, здобувачі вищої освіти. До розширеного засідання кафедри долучились: Ацеховська Олена Вікторівна – директор Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Вінницької обласної ради; Коновалюк Жанна Дмитрівна – директор Печиніжинської школи, Савчук Олена Орестівна – директор Чернівецького обласного НРЦ № 1,  Українець Богдан Михайлович – директор Підкаміньської спеціальної школи, Слободяник Валентина Йосипівна – заступник директора Піщанської спеціальної школи з навчально-виховної роботи, Марценюк Людмила Іванівна – заступник директора з виховної роботи; Гаман Алла Миколаївна – директор Солобковецького навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради, випускниця; Приходько Ірина Володимирівна – директор КУ «Балашівський інклюзивно-ресурсний центр» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, випускниця; Бабійчук Тетяна Михайлівна – директор  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Тернопільської міської ради, випускниця. Під час зустрічі були проаналізовані результати опитування здобувачів вищої освіти «Освітня програма спеціальності очима здобувача вищої освіти», випускників зазначеної спеціальності «Анкета випускника», опитування потенційних роботодавців «Анкета роботодавця». Всі учасники розширеного засідання кафедри спеціальної та інклюзивної освіти долучилися до обговорення шляхів удосконалення процесу підготовки фахівців за освітньо-професійними програмами.