Лекція у Волинському національному університеті ім. Лесі Українки

Лекція у Волинському національному університеті ім. Лесі Українки

14 грудня 2021 р. доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам՚янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, кандидат педагогічних наук О.І.ДМІТРІЄВА провела гостьову лекцію з теми «Особливості спілкування з людьми з інвалідністю» у Волинському національному університеті імені Лесі Українки для здобувачів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта. На лекції були присутні завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки доктор педагогічних наук, професор КУЗАВА І.Б., доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, канд. філ. наук  МАЦЮК З.С, доцент  кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, канд. пед. наук СТАСЮК Л.П., здобувачі вищої освіти першого(бакалаврського) рівня вищої освіти.

Під час лекції обговорювалися актуальні проблеми спеціальної освіти, специфіка комунікації з дітьми та дорослими з різними порушеннями психофізичного розвитку, наводилися конкретні приклади та життєві ситуації, студенти залучалися до обговорення та активної взаємодії.

По завершенні викладачі та студенти висловили щиру вдячність лектору та сподівання на подальшу співпрацю.