Захист дипломних робіт магістрів

Захист дипломних робіт магістрів

21-23 грудня 2021 року на кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти на засіданні екзаменаційної комісії відбувся захист дипломних робіт магістрів денної та заочної форм навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта зі спеціалізації 016.02 Олігофренопедагогіка, додаткова спеціальність – Спеціальна освіта (Логопедія) за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка) з використанням технічних засобів відеозв’язку. На захист було представлено дипломні роботи, присвячені актуальним питанням спеціальної освіти. Усі роботи оформлені згідно вимог ЗВО до цього типу робіт. Завдання, поставлені перед здобувачами вищої освіти, виконано. Доповіді студентів були ґрунтовними та містили основні результати. Вітаємо студентів з успішним захистом дипломних робіт, бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на педагогічній ниві!