Гостьова лекція

Гостьова лекція

10.01.2022 р. доктор педагогічних наук, професор Миронова Світлана Петрівна прочитала гостьову лекцію на тему «Створення інклюзивного середовища в закладі вищої освіти» для здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня ОНП «Психологія» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Було розглянуто наступні питання:

1. Інклюзивна освіта в університеті: її умови та особливості організації.
  2. Супровід студентів з ООП в ЗВО відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах вищої освіти» від 10 липня 2019 р. № 635.
  3. Участь науково-педагогічних працівників в розвитку інклюзивної освіти загалом та в КПНУ, зокрема.
  4. Досвід створення інклюзивного середовища в університеті ім. Т.Г.Масарика в Чеській республіці.