Онлайн конференція із захисту навчальної пропедевтичної волонтерської практики

Онлайн конференція із захисту навчальної пропедевтичної волонтерської практики

18 квітня 2022 року відбулася онлайн конференція із захисту навчальної пропедевтичної волонтерської практики здобувачів вищої освіти групи KorO1-B20 спеціальності 016 Спеціальна освіта. Олігофренопедагогіка. Незважаючи на те, що практика відбувалася у дистанційному режимі, усі завдання здобувачами вищої освіти виконані у повному обсязі. Практиканти були вражені чітко налагодженою роботою, яка проводиться у Кам’янець-Подільському НРЦ із використанням дистанційних технологій навчання, відкритістю, позитивним ставленням та готовністю до співпраці педагогів. Потішила креативність і винахідливість практикантів-волонтерів, які підготували відеоролик, який можна у подальшому використовувати у навчальному процесі, про заняття людей навесні: хтось займався розсадою, хтось – впорядковував територію, клумби, подвір’я, сад, наводив чистоту у навколишньому середовищі, обрізав дерева тощо. Позитивні враження, прагнення повернутися у заклад для проходження інших видів практичної підготовки, вдячність адміністрації, працівникам Кам’янець-Подільського НРЦ і викладачам кафедри спеціальної та інклюзивної освіти за організацію практики – такими були враження наших студентів від першої у їхньому житті практики. Бажаємо, щоб навіть у такий складний час ми мали можливість забезпечувати освітній процес, а нашим студентам – подальших здобутків у мирний час, після Перемоги України!