ІІ Всеукраїнський круглий стіл «Спеціальна освіта очима майбутніх фахівців»

ІІ Всеукраїнський круглий стіл «Спеціальна освіта очима майбутніх фахівців»

16 травня 2022 року, здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти мали чудову нагоду долучитися до роботи ІІ Всеукраїнського круглого столу «Спеціальна освіта очима майбутніх фахівців», який проводився на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Проблематика круглого столу – актуальні тенденції спеціальної освіти у світлі викликів сьогодення у дослідженнях студентів спеціальностей 016 Спеціальна освіта та 053 Психологія (спеціальна, клінічна). На круглому столі виступили Тетяна Куткіна, магістрантка першого року навчання, KorO1-M21 групи, з доповіддю на тему: «Сенсорний розвиток дітей раннього дошкільного віку з особливими освітніми потребами за методикою М. Монтессорі», науковий керівник Світлана Михальська, доктор психологічних наук, доцент, та Анна Кудас, студентка другого року навчання, KorO1-В20 групи, з доповіддю на тему: «Дослідження ставлення майбутніх педагогів до інклюзивної освіти», науковий керівник Олена Чопік, кандидат педагогічних наук, доцент. Щиро вдячні Ганні Валеріївні Афузовій, заступнику декана з наукової роботи факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, за запрошення взяти участь у заході! Сподіваємося на плідну співпрацю і в майбутньому!