Конференція із захисту виробничої практики

Конференція із захисту виробничої практики

19 травня 2022 року відбулася конференція із захисту виробничої практики на посаді вчителя-дефектолога (олігофренопедагога) в закладах дошкільної та загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням, навчально-реабілітаційних центрах здобувачів вищої освіти групи SoO1-M21.

Під час виступів усі магістранти представили матеріали, підготовлені до захисту; розповіли про особливості проходження практики з використанням дистанційних технологій навчання; позитивно та емоційно висловлювали власні враження; щиро дякували своїм наставникам – педагогам Кам’янець-Подільського НРЦ за творчий підхід до навчання дітей з порушеннями психофізичного розвитку, прагнення якомога ефективніше організувати співпрацю педагогів, учнів та батьків в умовах дистанційного навчання, за досвід, яким щедро ділилися з практикантами педагоги.

Впевненість у необхідності та важливості професії «корекційний педагог», у власному виборі, готовність працювати за фахом, вдячність Кам’янець-Подільському НРЦ (директор Ганушкевич І.Б.) та рідному університету і факультету, які навіть в умовах воєнного стану створюють необхідні умови для безперервного навчального процесу – такими були завершальні слова наших магістрантів.

Щиро вітаємо наших здобувачів вищої освіти із завершенням важливого етапу студентського життя, бажаємо, щоб подальше навчання та практична підготовка відбувалися у мирній Україні!