Семінар «ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ ПОРУШЕННЯМИ»

Семінар «ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ ПОРУШЕННЯМИ»

16-17 серпня 2022 року кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти було проведено науково-практичний семінар «ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ ПОРУШЕННЯМИ» відповідно до договору про виконання науково-дослідної діяльності на замовлення Громадської організації «Всеукраїнська асоціація працівників спеціальної та інклюзивної освіти».

В програмі семінару розглядалися теми:

1. Психологічна характеристика інтелектуальних порушень.
  2. Урахування психологічних особливостей дітей з інтелектуальними порушеннями у корекційній роботі.
  3. Сутність та зміст корекційно-розвиткової роботи з дітьми з інтелектуальними порушеннями.
  4. Особливості уроку з дітьми, які мають інтелектуальні порушення.

Учасникам семінару були надані методичні рекомендації з навчання дітей з інтелектуальними порушеннями, урахування індивідуальних особливостей на уроках, корекційно-розвиткових заняттях в освітньому процесі КЗ Львівської обласної ради «НРЦ «Левеня».

Науково-практичний семінар було проведено в рамках комерціалізації наукової діяльності.

Спікери семінару: Миронова Світлана Петрівна – проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор; Докучина Тетяна Олександрівна – доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент.