Вийшов друком навчальний посібник

Вийшов друком навчальний посібник

Вийшов друком навчальний посібник колективу авторів (Миронова С.П., Буйняк М.Г., Гаяш О.В.) “Методика проведення корекційно-розвиткових занять з дітьми з порушеннями пізнавальної діяльності”. У навчальному посібнику висвітлено зміст корекційно-розвиткової роботи з дітьми з інтелектуальними порушеннями, які мають труднощі в різних сферах діяльності; розкрито питання диференційованого підходу до методики проведення корекційно-розвиткових занять; описано організаційні, змістові та методичні аспекти ранньої корекційно-розвиткової допомоги. Навчальний посібник адресований здобувачам вищої освіти – майбутнім корекційним педагогам (при вивченні навчальної дисципліни дисципліни “Корекційно-розвиткові заняття з дітьми з особливими освітніми потребами”); фахівцям спеціальних та інклюзивних закладів освіти, інклюзивно-ресурсних центрів; батькам дітей з особливими освітніми потребами.