Екскурсія до музею історії університету

Екскурсія до музею історії університету

Тільки освоївшись із процесом навчання, здобувачі першого курсу спеціальності «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)», почали пізнавати сторінки історії свого Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Разом із куратором, канд.пед.наук Іриною Марціновською, студенти відвідали музей історії університету. Завдяки історичному екскурсу директора музею Ірини Паур здобувачі освіти познайомились із історією заснування навчального закладу, відомими історичними постатями України, які входили до професорсько-викладацького складу на кожному із етапів становлення та розвитку університету. Познайомились із традиціями та здобутками студентів та викладачів закладу на сучасному етапі, відчувши і свою приналежність до прекрасної студентської спільноти університету.