Участь НПП кафедри в VІІІ Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки та психології «Освіта осіб з особливими потребами: виклики воєнного часу»

19-20 жовтня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри взяли участь в VІІІ Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки та психології «Освіта осіб з особливими потребами: виклики воєнного часу». Миронова С. П., проректор з наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор педагогічних наук, професор, виступила з доповіддю на тему: «Освіта дітей з порушеннями інтелектуального розвитку в умовах війни: проблеми та виклики». Дмітрієва О. І., доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, кандидат педагогічних наук, доцент, представила доповідь на тему: «Особливості організації інклюзивного едукаційного процесу здобувачів вищої освіти з порушеннями слуху».

.