Настановна конференція з практики

Настановна конференція з практики

21 жовтня 2022 року проведено настановну конференцію керівниками практики, доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, канд. пед. наук  Дмітрієвою О.І. та доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, канд. пед. наук Чопік О.В. для здобувачів вищої освіти SoO1-M22z та SoO2-M22z груп з метою ознайомлення із змістом виробничої практики на посаді вчителя-дефектолога (олігофренопедагога) в інклюзивно-ресурсних центрах. Магістрантам був проведений інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності, повідомлено терміни проходження практики, її зміст, завдання та інші організаційні моменти. Усі методичні матеріали щодо практики задля забезпечення зручного доступу  до них здобувачів вищої освіти заздалегідь були розміщені у MOODLE на cторінці кафедри спеціальної та інклюзивної освіти. Бажаємо нашим магістрантам плідної практики та  набуття нового досвіду, який можна буде використати у подальшій професійній діяльності!